Çekmeli Davetiye

Hayatımızın dönüm noktalarından birisi ise yaşamımızı ömür boyu sürdüreceğimiz insanı bulmaktır. Bu insanın bulunması ile hayatları birleştirme evresine geçilmektedir. Bu evre yeni bir hayatın başlangıcıdır. Hayatımızın geri kalanını artık başka bir evde başka bir kişi ile geçireceğiz demektir. Bu evre dönüm noktası evliliktir. Evliliği ise düğünler ile taçlandırmaktayız. Düğünler bizlerin yeni hayatının bir başlangıcıdır. Bu en önemli ve mutlu günümüz de sevdiklerimizin yanımızda olmasını bizimle aynı mutluluğu paylaşmasını arz etmekteyiz. Düğün tarihi, mekânı, saati belli olduktan sonra bu güzel anı sevdiklerimize davetiye yolu ile duyurmaktayız. Davetiye sevdiklerimizin kendilerini değerli ve özel hissetmelerini sağlar çünkü kişiye özel olması bunun etkenlerindendir. Ayrıca davetiye ölümsüz anınızı saklamanızı da unutulmamasını da sağlamaktadır. Ne demiş atalarımız söz uçar yazı kalır.

Hayatlarını birleştirecek olan kişiler yeni bir düzen kurarken endişe içerisinde olmaktadırlar. Her türlü koşuşturma içerisine girmektedirler. Bu yoğunluğun içerisine davetiyeyi de halletmeleri gerekmektedir. Şimdi web siteden satış ile davetiye siparişi alınmakta çiftimiz yorulmadan oturdukları yerden modellere bakabilmekte ve sipariş verebilmektedirler. Gözümle görmeden, elimle dokunmadan nasıl olduğunu anlamadan almam diyenler içinse web sitemiz de size özel numune gönderilmektedir. Bu numune ile baskı ve kâğıt kalitesini görebilmektesiniz. Bu telaş içerisin de harcamalarınızın en çok olduğu bir dönem içerisinde bulunmaktasınızdır. Sizlere özel birçok model indirimli olarak hizmet vermektedir. Davetiye seçiminde en çok tercih edilen davetiye modellerinden birisi de çekmeli davetiye modelidir. Bu model de davetiye bir zarfın içerisine yerleştirilmiş olup zarfın kapağı bulunmamaktadır. Zarftan çıkarabilmek için kurdele, püskül gibi araçlar yardımı ile çıkarılmaktadır. Diğer bir çeşit ise değişik modellerde davetiyenin çekilmesi ile davetiyede bulunan ince fikir gerçekleşmekte ve davet ile ilgili bilgi gösterilmektedir. Genelde bu çeşitte çizgi karakterlere yer verilmekte gelin ve damat çekildiği zaman bir evin içerisine girmekte ya da arabaya binmekte tarzında farklı çeşitlerden oluşmaktadır.

Eğer çekmeli model davetiye seviyorsanız burada hem zevkinize hem de bütçenize göre birçok çeşit çekmeli davetiye modeli bulabilir istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *